Grötskål Västervik

Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik
Grötskål Västervik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, med hänklar, Christopher Ringeltaube ( 1755-1777) Västervik 1758, höjd inkl lock 19 cm

Slitage, bucklor, senare lock

547092

2018-05-28