Läsbord Bruno Mathsson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, läsbord, modellen formgiven 1941, stomme i metall, bordsytan delvis i ek, brännmärkt Bruno Mathsson Firma Karl Mathsson Värnamo Sweden 1965, läsbordets mått 38x56, höj - och sänkbart
Ytslitage och skador
547104
2018-05-25