Casoletter Lennartsnäs

Casoletter Lennartsnäs
Casoletter Lennartsnäs
Casoletter Lennartsnäs
Casoletter Lennartsnäs
Casoletter Lennartsnäs
Casoletter Lennartsnäs
Casoletter Lennartsnäs
Casoletter Lennartsnäs
Casoletter Lennartsnäs
Casoletter Lennartsnäs

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CASOLETTER, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgylld brons, alabaster, dekor av satyrhuvuden och vinbladsfestonger, höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

En ngt sned, smärre nagg

547116

2018-06-12