Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOHAN PETTERSSON BERG (1727-1762), tumlare, silver, invändigt förgylld Norrköping 1759, runt mynningen stansad bård, höjd 3,5 cm, vikt ca 18g
Sprickor, bucklor, mindre hål
547128
2018-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här