Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): lejon och bock, signerad R. Högfeldt, akvarell och täckvitt, ca 18x36 cm

547142

2018-05-26