Antonio Citterio ´´Unix Chair´´ skrivbordsstol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONIO CITTERIO, ´´Unix chair on five star base´´, skrivbordsstol, samtida, formgiven 2010, Vitra, polerat aluminium samt tyg, snurrbar, höjd justerbar

Smärre slitage, mindre repor

547144

2018-05-27