Karmstolar stolar Lennartsnäs

Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs
Karmstolar stolar Lennartsnäs

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, STOLAR, 1 par, 1800-talets mitt, fanérade i mahogny, skulpterad dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 48 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Lagad ryggbricka, smärre ytskador, klädsel med skador

547145

2018-06-12