Sideboard Hugo Troeds

Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds
Sideboard Hugo Troeds

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, teakfanér, Hugo Troeds, Bjärnum, bakomliggande inredning i form av hyllplan och lådor, höjd ca 116, 150x42 cm

Bruksslitage

547147

2018-05-30