Ram Lennartsnäs

Ram Lennartsnäs
Ram Lennartsnäs
Ram Lennartsnäs
Ram Lennartsnäs

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVELRAM, 1800-tal, skuren dekor och pastellage, innermått ca 69,5x100, yttermått 99x130 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Ytskador, pastellageskador

547156

2018-06-12