Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAVELRAM, 1800-tal, skuren dekor och pastellage, innermått ca 69,5x100, yttermått 99x130 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Ytskador, pastellageskador
547156
2018-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här