Max Walter Svanberg, Figurkomposition
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walters -56, gouache på papper, 33x40 cm.
ebba.de.faire@auktionsverket.se
547165
2018-06-18