Max Walter Svanberg, Figurkomposition

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walters -56, gouache på papper, 33x40 cm.

ebba.de.faire@auktionsverket.se

547165

2018-06-18