Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par, gustavianska, 1800-tal, sk. skrattstolar, troligen Lindome, sitthöjd ca 41 cm
Ryggbricka med senare beklädning, slitage
547172
2018-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här