Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, empire, otydlig hallstämpel, förgylld och bemålad, krönet med dekor av parställda fåglar, ca 124x51

Krön med lagning

547191

2018-05-26