Spegel Lennartsnäs
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, 1900-tal, empirestil, bronserad, dekor i pastellage, krönet med parställda gripar, ca 61x36 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre ytskador, pastellage med sprickor
547199
2018-06-12