Spegel Lennartsnäs

Spegel Lennartsnäs
Spegel Lennartsnäs
Spegel Lennartsnäs
Spegel Lennartsnäs

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1900-tal, empirestil, bronserad, dekor i pastellage, krönet med parställda gripar, ca 61x36 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre ytskador, pastellage med sprickor

547199

2018-06-12