Carl Fredrik Hill Lennartsnäs

Carl Fredrik Hill Lennartsnäs
Carl Fredrik Hill Lennartsnäs

Klubbat för:

8 200 SEK

5 000 SEK

CARL FREDRIK HILL (1849-1911): Allegorisk scen med Diana inom rokokokartusch, signerad och daterad CF Hill 1865, blyerts med vit rehaussyr, ca 30x42 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

547203

2018-06-12