Sven Westman, Gatubild från Paris
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SVEN WESTMAN (1887-1962): Gatubild från Paris, signerad Sven R. Westman, olja på duk, 101x81 cm.
UTSTÄLLD
Salon des Tuileries, Paris 1934
joakim.geiger@auktionsverket.se
547221
2018-06-18