Sven Westman, Gatubild från Paris

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVEN WESTMAN (1887-1962): Gatubild från Paris, signerad Sven R. Westman, olja på duk, 101x81 cm.

UTSTÄLLD
Salon des Tuileries, Paris 1934

joakim.geiger@auktionsverket.se

547221

2018-06-18