Dockmöbel Lennartsnäs

Dockmöbel Lennartsnäs
Dockmöbel Lennartsnäs
Dockmöbel Lennartsnäs
Dockmöbel Lennartsnäs
Dockmöbel Lennartsnäs
Dockmöbel Lennartsnäs
Dockmöbel Lennartsnäs
Dockmöbel Lennartsnäs
Dockmöbel Lennartsnäs
Dockmöbel Lennartsnäs

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKMÖBEL, 3 dlr, 1900-talets början, bambuimitation, bemålad, soffans längd ca 37 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre färgbortfall

547228

2018-06-12