Porträtt Lennartsnäs

Porträtt Lennartsnäs
Porträtt Lennartsnäs
Porträtt Lennartsnäs
Porträtt Lennartsnäs
Porträtt Lennartsnäs
Porträtt Lennartsnäs

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ANNA FICKWEILER (18/1900-tal): Friherre Gösta Oscar Magnus af Ugglas (1861-1912), signerad A Fickweiler, pastell, ca 119x88 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Zustandsbeschreibung

547229

2018-06-12