Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANNA FICKWEILER (18/1900-tal): Friherre Gösta Oscar Magnus af Ugglas (1861-1912), signerad A Fickweiler, pastell, ca 119x88 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Zustandsbeschreibung
547229
2018-06-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner