Brasställ Lennartsnäs

Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs
Brasställ Lennartsnäs

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

BRASSTÄLL, Frankrike, senempire, mestadels brons, patinerat och förgyllt, dekor av festonger, höjd ca 21, längd 112 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Zustandsbeschreibung

Slitage

547238

2018-06-12