Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
BRASSTÄLL, Frankrike, senempire, mestadels brons, patinerat och förgyllt, dekor av festonger, höjd ca 21, längd 112 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Zustandsbeschreibung
Slitage
547238
2018-06-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner