Skrivschatull Lennartsnäs

Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs
Skrivschatull Lennartsnäs

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSCHATULL, 17/1800-tal, England, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 18, 45x28 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Nyckel saknas, smärre ytskador, listdel saknas

547240

2018-06-12