Nadezda Streltsova oljemålning
2018-05-27
547241
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Syrener, signerad Streltsova, olja på duk, ca 65x75 cm
Oramad