Skulptur Lennartsnäs

Skulptur Lennartsnäs
Skulptur Lennartsnäs
Skulptur Lennartsnäs
Skulptur Lennartsnäs
Skulptur Lennartsnäs
Skulptur Lennartsnäs
Skulptur Lennartsnäs
Skulptur Lennartsnäs
Skulptur Lennartsnäs
Skulptur Lennartsnäs

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, orientalisk, patinerad brons, i form av elefant, bär märkning, höjd ca 25, längd ca 45 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

547242

2018-06-12