Gustav Arnolds oljemålning

Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GUSTAV ARNOLDS (1881-1969): Landskap med hus, signerad Gust. Arnolds, olja på duk, ca 31x40 cm

Zustandsbeschreibung

547253

2018-05-27