Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GUSTAV ARNOLDS (1881-1969): Landskap med hus, signerad Gust. Arnolds, olja på duk, ca 31x40 cm
Zustandsbeschreibung
547253
2018-05-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner