Spegel karl Johan

Spegel karl Johan
Spegel karl Johan
Spegel karl Johan
Spegel karl Johan
Spegel karl Johan
Spegel karl Johan

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, mahogny, infälld gipsplakett nedtill, metall relief upptill, höjd ca 105x46 cm

Spräckt giprelief, slitage, saknar delvis bakstycke

547256

2018-05-27