Ampel Lennartsnäs

Ampel Lennartsnäs
Ampel Lennartsnäs
Ampel Lennartsnäs
Ampel Lennartsnäs
Ampel Lennartsnäs
Ampel Lennartsnäs

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1900-tal, Tiffany-stil, blyinfattade olikfärgade glasbitar, höjd 63, diameter 35 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

547272

2018-06-12