Karl Dahlqvist oljemålning

Karl Dahlqvist oljemålning
Karl Dahlqvist oljemålning
Karl Dahlqvist oljemålning
Karl Dahlqvist oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL DAHLQVIST (1900-71): Fönsterutsikt, signerad och daterad Karl Dahlqvist 1964, olja på pannå, ca 122x92 cm, oramad

Kanter med mindre slitage/skador

547283

2018-05-28