Diorama Lennartsnäs

Diorama Lennartsnäs
Diorama Lennartsnäs
Diorama Lennartsnäs
Diorama Lennartsnäs
Diorama Lennartsnäs
Diorama Lennartsnäs
Diorama Lennartsnäs
Diorama Lennartsnäs
Diorama Lennartsnäs
Diorama Lennartsnäs

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DIORAMA I FLASKA, 1900-tal, flickor med vävstol, höjd 20 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

547290

2018-06-12