Takarmaturer Lennartsnäs

Takarmaturer Lennartsnäs
Takarmaturer Lennartsnäs
Takarmaturer Lennartsnäs
Takarmaturer Lennartsnäs
Takarmaturer Lennartsnäs
Takarmaturer Lennartsnäs

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATURER, 2 st, 1900-talets första hälft, fattning i koppar resp mässing, kupor i glas, slipad dekor, 19 resp 24 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Skadade socklar

547292

2018-06-12