Kanna Lennartsnäs

Kanna Lennartsnäs
Kanna Lennartsnäs
Kanna Lennartsnäs
Kanna Lennartsnäs
Kanna Lennartsnäs
Kanna Lennartsnäs

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNA, 1800-tal, rökfärgat glas, slipad dekor, höjd ca 20,5 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Obetydliga nagg

547299

2018-06-12