Skrivställ Lennartsnäs

Skrivställ Lennartsnäs
Skrivställ Lennartsnäs
Skrivställ Lennartsnäs
Skrivställ Lennartsnäs
Skrivställ Lennartsnäs
Skrivställ Lennartsnäs
Skrivställ Lennartsnäs
Skrivställ Lennartsnäs

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVSTÄLL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld metall, höjd 13, längd 32 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

547301

2018-06-12