Skrivbord Louis XVI stil
2018-05-28
547305
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets mitt, Louis XVI stil, fanerad i mahogny, beslag i mässing, ben med kannelyr, höjd 77, 70x130 cm, undersida med brännstämpel. Nyckel finns.
Mindre skador. Listdel något lös