Klubbat för:
17 500 SEK
10 000 SEK
BONADSMÅLNING, allmoge, Småland, 1800-talets första hälft, bibliska motiv, målad på duk, uppfodrade stödkanter, ca 84x203 cm
Lagningar, sprickor, slitage, skador
547306
2018-05-29