Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MIHAIL ANDRJEJEVITS BERKOS (Ryssland 1861-1919) Får vid vattendrag, signerad och daterad 1919, olja på duk fäst på pannå, 28x37 cm
547308
2018-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här