Kandelabrar Lennartsnäs

Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nysilver, för 4 ljus vardera, höjd ca 67 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

En skadad ljusmanschett

547312

2018-06-12