Koppar Lennartsnäs

Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs
Koppar Lennartsnäs

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR, med fat 2 st, KOPP, med fat, 1800-tal, porslin, delvis dekor i guld
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Dekorslitage, 2 udda fat medföljer (varav ett m skada)

547317

2018-06-12