Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KOPPAR, med fat 2 st, KOPP, med fat, 1800-tal, porslin, delvis dekor i guld
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Dekorslitage, 2 udda fat medföljer (varav ett m skada)
547317
2018-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här