Bord engelsk stil

Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, engelsk stil, mahogny, hjultrissor i mässing, iläggsskivor saknas, höjd 76, diam 150 cm

Solblekt. Skivan med smärre slitage och repor

547318

2018-05-28