Gudmar Olovson

Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUDMAR OLOVSON (född 1936): "skuldran", signerad Gudmar, patinerad konstmassa, höjd inklusive marmorsockel 18 cm

Mindre lagning och nagg

547319

2018-05-29