Tekök Lennartsnäs

Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs
Tekök Lennartsnäs

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEKÖK, 2 st, nysilver, 1800-talets andra hälft, varav ett AG Dufva, höjd inkl hänkel/ handtag 24 resp 37 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

En brännare saknas

547340

2018-06-12