Väggplatta Kina

Väggplatta Kina
Väggplatta Kina
Väggplatta Kina
Väggplatta Kina
Väggplatta Kina
Väggplatta Kina
Väggplatta Kina
Väggplatta Kina

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VÄGGPLATTA, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, dekor i emaljfärger, ca 26x38 cm

Smärre slitage

547345

2018-05-29