Skomakarstol
Vollendet
2018-05-28
547362
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SKOMAKARSTOL, 1800-tal, björk, brännmärkt, "CHAB", sitthöjd 43, höjd 67 cm
Skador och slitage