Barometer/ termometer Lennartsnäs
Valmis
2018-06-12
547365
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BAROMETER/ TERMOMETER, 1800-tal, fanérad i mahogny, detaljer i mässing, höjd ca 108 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre ytskador