Kandelaber Lennartsnäs

Kandelaber Lennartsnäs
Kandelaber Lennartsnäs
Kandelaber Lennartsnäs
Kandelaber Lennartsnäs
Kandelaber Lennartsnäs
Kandelaber Lennartsnäs
Kandelaber Lennartsnäs
Kandelaber Lennartsnäs
Kandelaber Lennartsnäs
Kandelaber Lennartsnäs

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KANDELABER, 1800-talets andra hälft, nysilver, för 3 ljus, höjd ca 63 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Slitage

547369

2018-06-12