Skål Lennartsnäs

Skål Lennartsnäs
Skål Lennartsnäs
Skål Lennartsnäs
Skål Lennartsnäs
Skål Lennartsnäs
Skål Lennartsnäs

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, 1800-tal, rökfärgad glasmassa, slipad dekor, höjd ca 11, diameter 30 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Mindre nagg

547371

2018-06-12