Nordiska Galleriet Soffa

Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa
Nordiska Galleriet Soffa

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NORDISKA GALLERIET, soffa, 1970/80-tal, kromat stålrör, rött skinn, sitthöjd ca 42 cm, 193x90 cm

Bruksslitage, enstaka hål, rispor

547372

2018-05-28