Bordsfotogenlampa Lennartsnäs

Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs
Bordsfotogenlampa Lennartsnäs

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets andra hälft, empirestil, förgylld mässing, total höjd ca 59 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Dekordel saknas

547388

2018-06-12