Spel mm Lennartsnäs

Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs
Spel mm Lennartsnäs

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEL, bl a "Pelle Snusk", "Numerica", kortlekar, DOCKMÖBEL, KORG, 18/1900-tal
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre skador, spelen ej genomgångna

547392

2018-06-12