Rånjärn sängvärmare Lennartsnäs

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÅNJÄRN, SÄNGVÄRMARE, 1800-tal, smide resp tenn, längd ca 83 resp 79 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Slitage

547394

2018-06-12