Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RÅNJÄRN, SÄNGVÄRMARE, 1800-tal, smide resp tenn, längd ca 83 resp 79 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Slitage
547394
2018-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här