Karmstolar samt bord

Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord
Karmstolar samt bord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, BORD, 5 dlr, stål och glas, 1900-talets andra hälft, stolar 4 stycken, sitthöjd 43 cm, bordets höjd 80,5 cm, diameter 107 cm

Sitsar med fläckar och slitage

547404

2018-05-28