Jacob Sauer

Jacob Sauer
Jacob Sauer
Jacob Sauer
Jacob Sauer
Jacob Sauer
Jacob Sauer
Jacob Sauer
Jacob Sauer

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOB SAUER, tenn, stämplat Jacob Sauer (mästare i Stockholm 1733-1765), diameter 36 cm, höjd 6,5 cm

Slitage, bristning.

547407

2018-05-27