Pop & Rock - Robert Benson collage

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT BENSON (född 1939), "Waiting For a Bus in Hollywood With Ylva Maria", signerad R Benson, numrerad 5/15, litografi med blandteknik, ca 40 x 73 cm

Ej examinerad ur ram

547408

2018-05-31